Turistické akce v lednu

Pondělí 1. 1.

Novoroční výstup na Čerchov (21. ročník). Odchod na Čerchov z parkoviště v Caparticích od 10 hod. Během akce proběhne celostátní sbírka Novoroční čtyřlístek. Výtěžek bude použit na stavbu vozíčkářské trasy. Pro účastníky připraveno občerstvení a novoročenka v chatě KČT u rozhledny. (Capartice – Čerchov a zpět (8 km). Vede J. Kuželka.

Pondělí 1. 1.

Novoroční vycházka na Díly. Odjezd z nádraží ČD v 10.07 hodin do Postřekova. Trasa: Postřekov, Díly, Klenčí pod Čerchovem (8 km). Vede M. Senohrábková.

Neděle 13. 1.

Turistická vycházka. Sraz ve 13 hodin U Golema. Trasa po cyklostezce – Havlovice, Babylon, Hotel Bohmann (7 km). Návrat autobusem. Vede P. Matějka.

Čtvrtek 17. 1.

Výroční členská schůze odboru KČT Domažlice od 18 hodin v klubovně nové hasičské zbrojnice v Břetislavově ulici. Od 17 hod. je možno zde uhradit členské příspěvky na rok 2019.

Sobota 19. 1.

Turistická vycházka „Za dobrými párky“ na Štefle. Odjezd z nádraží ČD v 10.21 hodin do Chodské Lhoty. Trasa: Hluboká, Štefle a zpět (5 km). Vede S. Doubek.

Sobota 26. 1.

Turistická vycházka. Sraz ve 13 hodin U Golema. Trasa: Domažlice, Petrovice, Havlovice, Domažlice (6 km). Vede A. Léblová.