Turistické akce v lednu

Turistické akce v lednu 2022

Klub českých turistů – odbor Domažlice připravil

pro Vás – členy i nečleny KČT tyto tradiční turistické akce.

Pojďte s námi do přírody 

Sobota 1. 1. 

Novoroční výstup na Čerchov z Capartic od 10 hodin (8,8 km). Akce Novoroční čtyřlístek, sbírka ve prospěch stavby bezbariérových tras pro vozíčkáře, celostátní akce. 24. ročník. Vede J. Kuželka.

 

Novoroční vycházka na Díly. Odjezd vlakem ze zastávky ČD Domažlice – město v 10.10 hodin do Postřekova. Trasa: Postřekov, Díly, Klenčí pod Čerchovem (8 km). Vedou D. Kocková a A. Konopíková.

 

Sobota 15. 1.

Turistická vycházka. Odjezd z autobusového nádraží v Poděbradově ulici  ve 13 hodin na Babylon k hotelu Bohmann. Trasa po cyklostezce přes akvadukt a Havlovice do Domažlic (7 km).  Vede P. Matějka.

 

Čtvrtek 20. 1.

Výroční členská schůze  Klubu českých turistů – odboru Domažlice, od 18 hodin v klubovně nové hasičské zbrojnice v Břetislavově ulici. Od 17 hodin je zde možno zaplatit členské příspěvky na rok 2022.

 

Sobota 22. 1.

Turistická vycházka. Odjezd ze zastávky ČD ve 12.09 hodin do Klenčí pod Čerchovem. Trasa: po cyklostezce přes Ždánov, Luženičky a Luženice do Domažlic (11,6  km). Vede M. Janutková.

 

Sobota 29. 1.

Turistická vycházka. Odjezd z nádraží ČD v 11.30 hodin do Spáňova. Trasa: Spáňov, Smolov, Nevolice, Domažlice (7 km). Vede M. Ryšánek.

……………………………………………………………………………………………………………….

Pozor na změnu jízdního řádu ČD, který vyjde až po uzávěrce Domažlického zpravodaje !