Turistické akce v červnu

Sobota 6. 6.

Turistická vycházka. Sraz ve 13 hodin na zastávce ČD Domažlice-město. Trasa: Domažlice, Vavřinec, Zelenovské rybníky, Domažlice (9 km). Vede S. Doubek.

Sobota 13. 6.

Turistická vycházka. Odjezd z autobusového nádraží v Poděbradově ulici ve 13.07 hodin do Spálence. Trasa: Spálenec, Pasečnice, Domažlice (13 km.) Vede M. Janutková.

Sobota 20. 6.

Turistická vycházka. Sraz ve 13 hodin u plaveckého bazénu. Vycházka Městskými lesy v okolí Domažlic (7 km). Vede H. Kupilíková.

Středa 24. 6.

Výlet na Šumavu. Odjezd vlakem v 6.15 hodin z Domažlic do stanice Špičák. Odtud na Špičácké sedlo, Hofmanky a kolem hotelu Belveder do Železné Rudy (8 km). Pro zdatnější stejně na Špičácké sedlo, pak na Pancíř, Hofmanky, Železná Ruda (10 km), nebo z Pancíře na Gerlovu Huť a do Železné Rudy (12 km). Vede M. Senohrábková.

…………………………………………………………………………………………………….

Připravujeme:

Středa 15. 7.

Výlet na Šumavu. Vlakem v 6.15 hodin z Domažlic do Železné Rudy a pak autobusem Národního parku do Srní. Odtud k vodní nádrži Vyhlídka, Vodní zámek, a dál do Mechova. Autobusem zpět do Železné Rudy (9 km).Vede M. Senohrábková.

Prosíme, dodržujte aktuální nařízení vlády ČR, které reaguje na vývoj pandemie koronaviru. (roušky v dopravních prostředcích, rozestupy…)

Změna programu vyhrazena